| Sachiroo a întrebat:

Îmi poate explica cineva următorul fapt? Steaua reușește să facă față, aproape tuturor echipelor din liga I, obținând în general egaluri, victorii, uneori la mare diferență, și pierde rar, la maxim 2 goluri, cu o excepție. Dar când vine vorba de Rapid... 4 înfrângeri, în ultimele 4 meciuri:1-0,2-1,5-1 și 4-0, azi. Care e faza? Cum se explică? Că steaua are drept rivale și pe:CFR Cluj, Farul Constanța, Universitatea Craiova, Dinamo București, și n-a mai ieșit ceva nasol cu ele, de mult. Parcă atunci când dă de Rapid, chiar și când joacă pe Arena Națională, se transformă într-o echipă de liga a 3/4-a.Sau Rapid devine Manchester City/Real Madrid.????

3 răspunsuri:
| Robert2526 a răspuns:

Simplu, Rapid se mobilizeaza exemplar in fata Fc FCSB Mogosoaia, e impinsa de la spate de suporteri.

| norisorulpufos a răspuns:

Nu studiază meciurile cu Rapid.

| IstrateRaduMihai a răspuns:

Salut,
Probabil jucatori Rapidului se mobilizeaza mai bine cand joaca cu FCSB, iar Bergodi a antrenat la FCSB stie ce ii in curtea lor.