| Losnams a întrebat:

Imi poate spune cineva cat e pretul la bilete la meciul de fotbal Botosani-Timisoara? Atat la peluze, cat si la tribuna.

Răspuns Câştigător
| nirocino a răspuns:

Iti citez din "Monitorul de Botosani":
"Conducerea FC Botoșani va pune începând cu ora 12:00 în vânzare bilete pentru meciul de mâine pe care elevii lui Costel Enache îl vor susține cu ACS Poli Timișoara, joc contând pentru etapa a V-a a Ligii 1. Prețul tichetelor la peluze este de 10 lei iar la tribune de 20 de lei. Biletele pot fi achiziționate de suporteri astăzi până în ora 19:00 și mâine în ziua jocului de la ora 09:00 până la startul partidei. FC Botoșani-ACS Poli Timișoara se va disputa mâine 8 august de la ora 16:45."
http://www.monitorulbt.ro/......soara.html
Bafta!:)