| CristiUcV a întrebat:

Salut intrebare urgenta, de unde pot lua bilete pentru meciul de sambata dintre Fc Universitatea Craiova - Cs Universitatea Craiova, in tribuna la FC. Daca se poate in peluza

Răspuns Câştigător
| bdvleu1 a răspuns:

Asta a postat Gabi Blondu pe Facebook "IMPORTANT biletele la peluza sud se pun in vanzare joi ora 12 la magazinul clubului pretul este 15 lei de preferat sa veniti in prima zi sa le cumparati" www.facebook.com/gabi.blondu.7?fref=ts