| Anonim6666644 a întrebat:

Imi puteti recomanda steroizi injectabili pentru maini? am maini ca niste scobitori desi mananc peste 1kg de carne si fac si exercitii de 3 ori pe saptamana. Am 17 ani.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te baga in asemenea rahat. Daca vrei neaparat sa cresti in brate, eu iti recomand niste proteine mega mass. Daca tragi de fiare de 4-5ori pe saptamana (1 ora antrenament) si mananci proteine mega mass pui 10kg in 2 luni...plus ca astea nu-s asa nocive ca steroizii. Ai sa faci oleaca de acnee pe spate si atat...

| Moonlight15 a răspuns:

Pentru maini? In primul rand nu trebuie sa mananci 1 kg de carne, daca corpul iti asimileaza doar putin din asta... mananci degeaba. In al doilea rand du-te la sala in asa fel incat sa faci toate grupele de muschi intr-o saptamana, daca luni faci piept, o saptamana nu te mai atingi de el. In treilea rand, mananca si tu 4-5 mese pe zi si antreneaza-te cu cap si lasa prostiile.Te-ai uitat macar si pe efecte adverse? Un ****... cum am zis si mai sus lasa prostiile si foloseste doar suplimente alimentare. Multa bafta!