| Icsdee a întrebat:

Imi puteti spune va rog unde pot vedea steaua-astra de asta seara live?

Răspuns Câştigător
| dutzy22 a răspuns:

Http://fotbaltv.do.am/ trebuie deschis cu Internet Explorer :)

in stanga ai Stream 2 Live
dai click si dai in jos apoi click pe (Liga I) Steaua - Astra Ploiesti si alegi de acolo un link :)

cel mai bine se vede pe SOPCAST Link1 HD dar ca sa-ti mearga trebuie sa instalezi SOPCAST pe care il gasesti aici http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=24855&t=4&i=1

Sper ca te-am ajutat :)

1 răspuns:
| Marmun a răspuns:

Pe stadion. sau downloadeaza sop castul