| Tudor_7970 a întrebat:

In cat timp faci forta? Fac genoflexiuni, abdomene, flotari.

Răspuns Câştigător
| Boxiorul09 a răspuns:

Maxim intr-o luna daca te tii in forma! funda?

3 răspunsuri:
| Eduard a răspuns:

Salut!

De ce consideri ca ti-a dat un raspuns satisfacator? Nu am idee. In schimb iti spun din start ca raspunsul lui e ilogic la fel ca si intrebarea ta. Lipsesc detaliile, multe detalii. Dar daca pe tine te multumeste, cheers!winking

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Forta faci destul de repede, depinde de mai multe lucruri, dar sa treci de la o greutate mai mare sau repetari mai multe nu ia mult timp.De exemplu de la 15 abdomene 3 serii am trecut la 90 abdomene 6 serii in 3 luni.La genoflexiuni am trecuit de la 10 genoflexiuni 3 serii la 12 genoflexiuni 4 serii cu 30 kg in spate

| SMaricel a răspuns:

Faci forta atunci cand te dor muschi, dupa incep sa te dor, iei o pauza mica(de o zi sau doua) si reiei exercitile.