| TeckTonik997 a întrebat:

In caz ca vreau sa ma apuc de sala cum procedez? Imi fac abonament si trag singur de fiare cat ma duc muschii sau imi pot lua un fel de antrenor pentru cateva lectii, sfaturi etc? Multi mi-au spus ca am un aspect atletic desi eu nu am prea facut nici un sport si as vrea sa fac si eu totusi ceva.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JohnnyBi a răspuns:

Sau intri pe despreculturism.ro, topculturism, culturism, bodybuilding.com si alte cred ca 16000000 de raspunsuri date de google si iti iei un program, cauti exercitiile din program iar pe google si dai de video pe youtube cum se executa corect fiecare si in 5 ore de documentatie stii fundatia sportului acesta si un program de incepator. si iti trebuie doar google + timp si sa stii sa citesti si sa analizezi texte, poze si videoclipuri.

| pwp a răspuns:

Pentru prima deata e necesar un instructor care sa-ti arate cum si ce fel. Apoi te vei descurca si singur