| anonim_4396 a întrebat:

sunt baiat am 15 ani si 1.80 vreau sa ma duc la sala sa imi lucrez muschii credeti ca daca o sa trag de fiare si o sa ma apuc de sala calumea o sa ma opresc din crestere?

3 răspunsuri:
| ZapaciLaa a răspuns:

Sincer tu vrei sa mai cresti la 1.80? Se poate sa te opresti din crestere, dar e mai bine pentru sanatatea ta sa te duci la sala.
Bafta! big grin

| DnBSniper a răspuns:

Pai acum 4 ani un prt, atunci avea 14 ani, acum are 18. Si acum e jmk, gen batate tot laughing)

| Alle16_5493 a răspuns:

Nu. Am un prieten care se duce la sala de 7 luni si nu s`a oprit din crestere.din contra e mai inalt + abdomen lucratwinking Sfatu meu este sa mergi la sala ca na`i nimic de pierdut.