| Akgfr a întrebat:

In legatura cu cei ce fac sala Este un zvon CA o au m ai mica CA cei ce nu fac. Din ce cauza? sper sa ma intelegetilaughing

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te inteleg ca gandesti ca un copil imatur. Este doar un zvon.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Înțelegem, dar este doar un zvon.

| danut a răspuns:

Orice zvon are si un sambure de adevar, corpul dispune de o cantitate de materie vitala limitata, daca tu "o directionezi" pentru o anumita zona de consum energetic (masa musculara in esenta) atunci pentru celelalte zone va ramane mai putina "forta vitala", creier si organe sexuale. Deci este si ceva adevar in faptul ca cei ce fac "sala" au ceva mai putina minte si "performante sexuale" mai reduse. Poti alege intre un corp muschulos si minte putina sau reciproca.

| Eireann a răspuns:

Nu e in legatura cu mersul la sala. Despre cei cu musculatura foarte dezvoltata se spune ca iau stetoizi anabolici ca sa puna pe ei masa musculara. Efectele adverse ale steroizilor anabolici sunt disfunctii erectile si diminuarea in dimensiune a testicolelor.

| IONEL39 a răspuns:

Din cauza pastilelor ce le iau unii sa intretina muschiul.dar nu e vorba ca li se micsoreaza cat e vorba de testosteronu ce intra in corp. ceva gen happy