| anonim_4396 a întrebat:

Intebare pentru fanii wrestingului. Va este dor de vechiul WWE? (ma refer la perioada 2007 - 2009) Mie unul imi e foarte dor. De wrestlerii vechi si legendele WWE-ului (Jeff Si Matt Hardy, Cena, Umaga, Orton, HHH, Michaels, (DX), Mysterio etc. In prezent urmaresc TNA Wrestling (Total Nonstop Action Wrestling) macar acolo pot vedea wrestlerii vechi ai WWE-ului

Răspuns Câştigător
| Dumbi a răspuns:

Wrestling-ul este un sport fake, acei "wrestleri" sunt de fapt niste actori care se dau de fapt niste luptatori de WWE. Eu cand eram mai mic toata lumea era innebunita de WWE, si da si eu ma uitam mai ales cand juca John Cena, Rey Mysterios, Umaga(dupa mine era cel mai bun si il admiram, pacat ca s-a dussad), Randy Orton, Batista si multi altii…

Hai sa iti explic de ce este un sport fake, Randy Orton este la baza actor, cei de la WWE i-au vazut fizicul si forta pe care o dobandea si i-au propus un contract(cum fac cu majoritatea). Si Batista este tot la baza un actor, si lista poate continua… Numai crede tot se da la TV!

2 răspunsuri:
| Mimo2 a răspuns:

Sper ca stii ca Wrestling-ul este FAKE!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mimo2):

Normal! Eu am intrebat daca va este dor de vechiul WWE (citeste mai sus si ai sa vezi despre ce vb)