| alexfunjohncena a întrebat:

Scuzati Categoria! Cine E tentat Si vrea figurine wwe Jakks pacific?
Am 16 figurine wwe:2 undertaker unul deluxe agression, unul ruthless aggression, john cena 2007 ruthless, batista 2 ruthless agression difueriti, 2 edge ruthless unul 2006 in albastru unul 2008 negru,booker t ruthless,hulk hogan ruthless,ric flair ruthless, 2 rey mysterio unul american attire si unul 2007 ruthless, umaga ruthlesss si jeff hardy neoriginal! 37 lei figurina! Vrea cineva? contactati-ma la adresa:aalex_john_cena@yahoo.com.

5 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Pune aceasta oferta pe okazii.ro mercador.ro sau tocmai.ro ai mai multe sanse sa gasesti cumparator
FUNDA?

| alexfunjohncena explică (pentru 1Q):

Dau funda celui care ma ajuta ff mult! Dar mersi oricum! Anticipat!

| Iulian03 a răspuns:

Esti alex depe mess? Eu sunt wwE_iuli

| alexfunjohncena explică:

Si mai am de asemenea si unu john cena ruthless word life!