| Fernando9Torres a întrebat:

Intrebare pentru baieti :care fotbalist credeti ca e mai bun? L.Messi sau C.ronaldo?,, astept cat mai multe pareri

12 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Messi = 1 fatalau, C.Ronaldo mai bunwinking

| yasser25 a răspuns:

Dilema este intre NEAGA si MUTU nu intre messi si c.r. happy

| alexshobyx a răspuns:

Steven Gerrardwinking

| MariusMarius96 a răspuns:

Banel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu's amator de fotbal dar l-am vazut pe L.Messi in actiune si e un fenomen al fotbalului, deci eu pizez pe Messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi e mai bun pentru ca intra cu mingea in poarta pe cand ronaldo face driblinguri usor de anticipat si rar mai trece de cineva

| Sanela a răspuns:

Salut.Desi sunt fata.eu ador LFC(You`ll never walk alone).din Liverpool as alege pe Gerrardbig grin, dar din intrebarea pe care ai pus`o, C.Ronaldo pentru ca e frumos.si, si el joaca bine) Messi totusi

| Tony1 a răspuns:

C ronaldo.messi se bazeaza mai mult pe tactica.ronaldo e mai rapid, are sutul mai puternic.si e mai solid, deci eu zic ca ronaldo e mai bunhappy

| alamadrid a răspuns:

Messi pentru ca este un talent adevarat. cr ronaldo pare mai mult ca invata fotbal

| MessiVio9 a răspuns:

Eu Zic ca Messi Este Mult Mai Bun.Are Viteza Mai Mare decat a Lui Ronaldo Are Tehnica Mai Buna decat a lui Ronaldo si Are un Sut Mai Bun Decat Ronaldo... Oricum Ronaldo este si eu un Jucator Exceptional dar nu se compara cu Leo Messi :X

| 2345678901 a răspuns:

O sa ajunga pe locul 6 anul acesta!

| 2345678901 a răspuns:

Messi! Normal!