| nartos a întrebat:

La ce echipa de fotbal se va duce jucatorul "neymar" de la santos, barcelona,real madrid, psg, chelsea, sau man city?

6 răspunsuri:
| vladdd16 a răspuns:

Eu cred ca la barcelona.Am auzit ca deja au platit 10 milioane si ca barca a facut un contract in care scrie ca daca neymar nu vine Santos trebuie sa plateasca 90 de milioane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt prea mari echipele astea pentru el.

| beatbox97alex a răspuns:

Ma eu zic sa vina la Steaua

| florin107 a răspuns:

Real madrid
forzza real

| Hamsik17 a răspuns:

E greu de spus.Multi spun ca la Barcelona dar si Realul e cu ochii pe el de ceva timp.Eu zic sa mearga la Psg sau City ca daca merge la Barca sau Real ar putea sa nu se acomodeze...