| cipri1999 a întrebat:

La fifa 07 cum pot sa imi chem toata echipa in atac si in aparare?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

In timpul meciului tine apasat Shift si "5" din partea dreapta a tastaturii (NumPad).
Pe ecran o sa iti apara o sageata. Cand sageata este orientata in sus echipa va juca ofensiv, cand este orientata in jos echipa va juca defensiv, cand cerculetul ramane fara sageata va juca variat (normal).
De asemenea poti tine apasat Shift + :
NumPad 8 = pressing
NumPad 2 = zone defense
NumPad 4 = flat back
NumPad 6 = offside trap
Cam atat! Salut!

2 răspunsuri:
| Fikki a răspuns:

Nu poti! Ei vin automat, asa e făcut.

| Anonymunon a răspuns:

Nu Poti nu este ca la fifa online 1 vin ei singur daca joci fifa 07 add:mauru9613