| urgentr a întrebat:

M-am mutat de cateva luni din bucuresti in brasov. in bucuresti eram la clubul de baschet feminin. Vreau sa ma inscriu si in Brasov. Dati-mi date de contact.Preferabil un site. Funda pentru primul rasp.care imi place big grin

2 răspunsuri:
| dinamovistul19 a răspuns:

In brasov nu stiu club de baschet feminin... eu sunt tennismen la clubul dinamo brasov joc de 7 ani... deci de aia nu primesti raspunsuri de preferat intreaba pe cineva care cunoaste zona! (sunt din brasov)

| GuessWho_8607 a răspuns:

Te poti duce sa intrebi la sala sporturilor. E chiar langa gara mare din Brasov. Ce pot sa-ti spun...: bafta!