| Celdrept a întrebat:

Mâine cei de la Bayern Munchen va juca cu titularii sau cu rezervele contra celor de la Manchester United? Cum pot afla dacă joaca cu titularii sau cu rezervele? Ei deja au câștigat grupa,dar nemții sunt nemți, nu prea iartă nimic!

1 răspuns:
| ReddY25 a răspuns:

În mod normal, ar trebui ca Tuchel să joace cu prima echipă dar cine știe la ce se gândește.Fotmob e o aplicație ideală pentru fotbal în caz de nu știai iar acolo găsești toate informațiile despre echipele ce te interesează sau poți da un search pe Google