| maryano1097 a întrebat:

Merg de ceva timp la sala mai exact 3 luni aproape 4 si bratele mele nu cresc deloc si am luat sfaturi despre cum sa fac exercitiile de la antrenori de la sala de acolo cate repetari cate seturi sa fac si celelalte parti ale corpului precum pieptul,spatele,picioarele abdomenul am vazut foarte multe diferente de cand am inceput sa fac sala dar bratele nu cresc deloc, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Samoilă_Sebastian_2000 a răspuns:

De obicei cand te apuci de sala trebuie sa mananci sanatos, multa mancare si multe fructe, nu iti cresc bratele dar e posibil sa ai forta, depinde de felul in care te hranesti si cu ce, incearca 4-5 mese pe zi si multe fructe, sper ca o sa te ajute sfatul meu.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| HugeHulk a răspuns:

Incearca seturi de 6-7 repetari, cu greutate cat mai mare.

| peperonies a răspuns:

Ce te astepti sa vezi in 3 luni? incearca 3 ani si vorbim dupa.