| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Niste pronosticuri pentru cupa romaniei big grin : Juventus Bucuresti-Rapid, Steaua-Sanatatea Cluj, Vaslui-Vointa Livezile, CF Braila-Gaz Metan Medias, Dinamo-Luceafarul Oradea, Oltchim rm.valcea- Otelul galati, Astra 2 Giurgiu- U.Cluj. cine este cel mai aproape primeste fundawinking

Răspuns Câştigător
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Juventus Bucuresti-rapid 0-3
steaua-sanatatea 4-0
vaslui-vointa livezile 4-1
cf-braila-gaz metan 0-1
dinamo-luceafarul oradea 2-0
oltchim rm valcea-otelul 0-2
giurgiu-u cluj 0-1
astra-cfr 0-2

2 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona explică:

Dar mai e pana saptamana viitoaree cand o sa va dau funda laughing

| VaLeNTyNNN a răspuns:

Juventus buc. 0-2 rapid//steaua 3-0 sanatatea//vaslui 3-1 vointa//braila 1-2 gaz metan//dinamo 4-0 luceafarul oradea///oltchim rm valcea 1-2 otelul ///astra 2 giurgiu 1-3 u.cluj
Succes!