| alinnephilim a întrebat:

Noroc!
Ce dezvolta kickboxul?
Cresti si in inaltime?

Răspuns Câştigător
| nodeerskulls a răspuns:

Musculatura, echilibrul, reflexele, puterea si increderea in propria persoana in general. In inaltime nu cresti de la el, din pacate.

3 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Dezvolta tibiile de la picioare si pumnii de la maini in rest in inaltime nu cresti de la kickwinking

| PredatoR a răspuns:

N-are treaba kickboxing-ul cu inaltimea... ce sa dezvolte, dezvolta reflexele, nu iti mai e frica sa mergi pe strada, te simti si esti mai bazat, inveti sa te bati, capeti putere in pumn si picioare etc. si dezvolta intr-o oarecare masura si musculatura.

| qazqazz_8522 a răspuns:

Nu