| robert1231 a întrebat:

Nu am vazut meciul cu dinamo vs barcelona stiti frun sait sa-l pot vedea?

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Majoritatea site-urilor cu continut video au si filme on-line care sunt ilegale deci nu cred ca cineva iti va da vreun link o simpla cautare pe google cred ca iti va gasi cateva rezultate satisfacatoare

1 răspuns:
| mihai200 a răspuns:

Oricum si-a luat bataie...laughingnu sunt fan al footbalului dar m-am uitat si chiar mi-a placut cum a jucat unul Tucudean thinking