| Tripp91 a întrebat:

Nu stiti cand va fi revansa lui Bute in meciul cu Froch?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Revansa va fi in martie 2013, din cate stiu nu s-a stabilit inca data exacta. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 16 sau 23 Martie nu au decis inca la Bell Center din Montreal (Canada). Sper ca te-am ajutat, funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In martie anul viitor, nu este insa sigur nici ca va fi o revansa, dupa declaratiile increzutului aluia.Cred ca ii e frica de o lupta cu Bute in Canada. FUNDA?

| Christin1999 a răspuns:

Revasnsa va fi cand Bute va spune ca este pregatit pentru aceasta luptabig grin!