| PsyhoChild a întrebat:

Nu stiu daca e febra musculara dar cand incerc sa fac flotari simt o durere foarte mare in zona pectoralilor.
Stie cineva daca va trece de la sine sau m-am fortat eu prea mult?

Răspuns Câştigător
| Apokales a răspuns:

Nici eu nu stiu daca este febra musculara, dar daca e sa fie va trece cu ajutorul repausului si al alimentatiei si odihnei, poti incerca intinderi am inteles ca ajuta.

1 răspuns:
| andreiandu211 a răspuns:

Salut, sunt antrenor personal online, daca vrei te pot ajuta cu sfaturi, programe nutritionale si antrenamente, andreiandu211 pe Instagram.