| qieiqpalz a întrebat:

Oare de unde as putea cumpara un rucsac ieftin si rezisten? Pana in 30 lei daca se poate(sa imi pun apa in el si sa am cand merg cu bicicleta )

11 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Unul rezistent poate costa peste 150 lei; mai ieftin doar in second hand

| qieiqpalz explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Ok mersi

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Bafta deasa si mult succes

| maria123444 a răspuns:

Cauta pe site ul Sinsay, au multe lucruri ieftine si din cate am observat si calitative.

| fyndtnydt7u a răspuns:

Încercă în Piața Castani

| Redman1234 a răspuns:

Poti cumpara de la deckatlon este mai ieftin de 30 de lei este destul de ok (rucsacul este de ajuns de mic pentru a tine apa si inca cateva chesti in plus) sper ca te-am ajutat

| diananitura a răspuns:

Este o aplicatie ''wish'', insa nu stiu exact cat de incredere e. Poti incerca

| qieiqpalz explică (pentru Redman1234):

Nu am la mine in oras.

| Adry05 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Nu trebuie sa ai in oras Decathlon, poti comanda online.

| qieiqpalz explică (pentru Adry05):

Pai da dar costa bani transportul.

| Adry05 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Mai pui comanda cu alte persoane si daca faceti minim 300 de lei, aveti transport gratuit.