| bia_8231 a întrebat:

Heyy. daca merg cu bicicleta si de la ora 6 nu mai mananc slabesc?straight faceoare pana la vara?straight face

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa ai multa foame poti manca mai putin asa sa nu suferi de burta.

| alexandru_4652 a răspuns:

Da, slabesti. desi eu ti-as sugera alergatul. este un mod de a scapa de kg in plus mult mai repede. si iti trebuie o nutritie mai sanatoasa [ o dezintoxicare corpolara ] adica sa scoti toxinele din tine. fara mec. fara cola fara cafea. doar mancare gatita si putine prajeli si intr-o saptamana iti garantez ca se vor vedea rezultatele.

| sandra_8620 a răspuns:

E bine la pas rapid pe jos 30 minute pe zi.nu mai mult happy.si clar vei slabi.succes:*

| CryssCrySta a răspuns:

Ai putea slabi dar depinde de cate kg ai in plus si de organism.

| DaNNa_6387 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti intr-un mod sanatos, mananca mai putin si fa sport cam 3-4 ore pe zibig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin