| Andrei_Constantin_1985 a întrebat:

Parere aparat ab generator

6 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

E la un pret rentabil si este foarte bun.

| RareşTPUro a răspuns:

E bun doar primele zile cand lucrezi la el. iti va face febra musculara la muschi. dar pe urma se va obisnui corpul cu aparatul si nu o sa mai simti nimic, decat o sa se dezvolte putin muschii de la brat si umeri. putin de tot.

| Leatherleader a răspuns:

E bunicel.

| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Cred ca e destul de bun, cel putin din ce am citit pe http://www.buzzmag.ro/ab-generator-pret-ieftin-si-pareri/

Răspuns utilizator avertizat
| aurelian14 a răspuns:

Bun de aruncat la gunoi, crezi ca o sa-ti genereze abdomene? laughing