| mihay47 a întrebat:

Pe ce program se disputa meciul dintre kuPS-gaz metan medias? se joaca la 18 30. dar nu stiu la ce ora?

Răspuns Câştigător
| CosminM a răspuns:

S-ar putea sa fie pe Dolce\Digi.dar nu garantez. Saau, e probabilitatea foarte mare sa nu fie transmis in Romania! cu televiziunile astea ale noastre, nu m-as mira.

2 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Meciu kups-gaz metan este la ora 18:30 si este live pe programu gsp, funda?batting eyelashes

| mihay47 explică:

Las vrajeala ca m-am uitat pe programul gsp tv si nu este nimic.ca de la 19:00 e contraatac.maine iti dau funda stai linistit.