| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce program tv este meciul de box din aceasta seara/noapte intre Lucian Bute si Jean Paul-Mendy? Si evident la ce ora este.

12 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Meciul va avea loc pe 9 iulie, de la ora 23:00, si va fi transmis de Pro Tv.

| Goofy a răspuns:

Sambata, 20.30: Gala Campion pentru Romania - BUTE vs MENDY la PRO TV si pe www.sport.ro si m.sport.ro.
Vizionare placuta!

| alex_1645 a răspuns:

Pro TV transmite sambata, 9 iulie, incepand cu ora 20.30, gala "Campion pentru Romania", in care Lucian Bute isi apara titlul de campion mondial la categoria supermijlocie, versiunea IBF, in fata francezului Jean-Paul Mendy. fundita?

| JeffHardy2011 a răspuns:

Salut!

Este in seara asta la protv la 20:30.

Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Mâcrofon a răspuns:

Salut, pe pro tv la 20 : 30

| smile20000 a răspuns:

Pe protv la 20:30

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Meciul e pe sport.ro sau pro tv. iar meciu se da la 8.30 ora de noapte

| ElenaGilb3rt a răspuns:

La ora 20:30 pe ProTv. Funda?

| ad1st a răspuns:

La 20:30 pe protv.

| laryyyy a răspuns:

Pro tv

| ThriftShop a răspuns:

Sambata 9 iulie( in seara asta) la 20:30 pe pro tv. Salut si multa bafta