| alexx102428 a întrebat:

Pronostic la CSU Craiova - Viitorul?

Răspuns Câştigător
| Chez0nz a răspuns:

Pontul meu pentru Craiova vs Viitorul

Am sa surprind si am sa mizez pe un meci cu goluri in ambele porti, iar motivele le voi expune in urmatoare puncte.
Craiova vine dupa 2 meciuri consecutive pe Ion Oblemenco in care a primit gol, 4 in amicalul cu Slavia Praga si 1 cu Juventus Bucuresti, cei drept, pe final de meci.
George Tucudean revine in atacul Viitorului, ceea ce va da alta fata echipei si o forta mult mai mare in atac, unde Viitorul a suferit in ultimile 3 partide in toate competitiile.
Ambele echipe vin dupa o partida de cupa cu goluri marcate in ambele porti.
Pont: ambele echipe inscriu Da cota 2.00;

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

1-1

| Chez0nz a răspuns:

Pontul meu pentru Craiova vs Viitorul

Am sa surprind si am sa mizez pe un meci cu goluri in ambele porti, iar motivele le voi expune in urmatoare puncte.
Craiova vine dupa 2 meciuri consecutive pe Ion Oblemenco in care a primit gol, 4 in amicalul cu Slavia Praga si 1 cu Juventus Bucuresti, cei drept, pe final de meci.
George Tucudean revine in atacul Viitorului, ceea ce va da alta fata echipei si o forta mult mai mare in atac, unde Viitorul a suferit in ultimile 3 partide in toate competitiile.
Ambele echipe vin dupa o partida de cupa cu goluri marcate in ambele porti.
Pont: ambele echipe inscriu Da cota 2.00

| ShisuiUCH a răspuns:

Cred ca se termina 2-1 pentru Craiova

| IntrebariSimple a răspuns:

Dupa parwrea mea, Viitorul e mult mai slaba anul asta decat anul trecut, dar totusi nici CSU Craiova nu e cine stie ce... deci totusi, in ciuda slabiciunii Viitorului, cred ca aceasta va castiga cu un 1-0 sau cel mult 2-1