| iCappy a întrebat:

Rezultate REALE SummerSlam 2014!

Paige def. Aj Lee
Stephanie McMahon def. Brie Bella
Ziggler def. The Miz
Rusev def. Swegger
Set Rollins def. Dean Ambrose
Roman Reigns def. Orton
Brock Lesnar def. John Cena!
=((
Rezultate reale luate de pe site-ul oficial al WWE. ului.
http://www.wwe.com/videos/playlists/games-in-wwe-playlis t
Pareri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm.
PPV de nota 10!
Sunt dezamăgită de faptul că Cena a pierdut centurile, deși mă așteptam. După ce bătaie și-a luat Taker la WM 30 în fața lui Lesnar,mă așteptam ca și Cena să piardă în fața lui.
Reigns def. Orton - Reigns chiar merita să câștige,e bun.
Rollins def. Ambrose - dezamăgită,mă așteptam să câștige Ambrose, însă meciul a fost tare. We still love Ambrose.
Rusev def. Swagger - nu m-am uitat, nu-mi place de nici unul laughing.
Ziggler def. The Miz - Miz chiar nu merita centura, Ziggler Rules.
Stephanie McMahon def. Brie Bella - nu mă dau în vânt după meciurile divelor, dar ăsta chiar a meritat să îl văd. gg Nikki laughing
Paige def. Aj Lee - destul de ok, credeam că Aj Lee va păstra centura :c.

6 răspunsuri:
| RyanFlame98 a răspuns:

Nu a fost un PPV chiar asa de bun, dar avand in vedere cum a ajuns WWE-ul...cred ca pot spune ca a fost ok happy
In legatura cu meciurile:
-Ziggler merita sa castige,dar nu cred ca o sa ramana mult timp campion,chiar daca a scapat de revansa cu Mizz de la RAW printr-o descalificare;
-Rusev,chiar daca l-a invins pe Swagger, acum are o disputa cu Mark Henry, pe care intr-un mod surprinzator il va invinge mai mult ca sigur, deoarece WWE-ul doreste sa il "creasca";
-Era de asteptat ca Stephanie sa castige meciul cu Brie, fie printr-o interventie sau printr-un alt mod;
-Seth Rollins este unul dintre cei doi wrestleri pe care i-am sustinut care a reusit sa invinga.Am tinut cu el de cand era in NXT si Dean Ambrose e mult prea enervant happy;
-Din pacate Roman Reigns a reusit sa invinga dar oricum era de asteptat(nu am nimic cu el dar sunt fan Orton de mult timp) happy
-Si, in final, Brock Lesnar este al doilea wrestler care voiam sa castige, nu pentru ca as avea ceva cu Cena, dar pentru ca nu imi place de el happy Oricum era de asteptat ca titlurile sa revina "Autoritatii"happy

| iCappy explică (pentru RyanFlame98):

Daca taceai in legatura cu Rollins, Reigns si Lesnar iti dadeam funda.

| iCappy explică (pentru RyanFlame98):

Si eu eram fan a lui Orton, da de cand cu autoritatea nu l-am mai suportat.

| RyanFlame98 a răspuns (pentru iCappy):

Adica nu iti place de Rollins si Lesnar? happy

| iCappy explică (pentru RyanFlame98):

De Rollins mi-o placut cu adevarat DOAR cand era in perioada Evolution vs Shield
Ma rog, si la NXT imi placea cat de cat.
Lesnar imi place ca intimideaza, pacat ca e cu Paul Heyman, ii trage popularitatea in jos el.
Parerea mea.

| RyanFlame98 a răspuns (pentru iCappy):

Da,ai dreptate, dar nu cred ca Lesnar va mai sta mult cu Heyman acum ca este campion.Nu m-as mira sa zica la urmatorul RAW ca acum a cucerit tot si sa plece happy.Si in legatura cu Rollins, era de asteptat sa plece din Shield, avand in vedere ca disputa cu Evolution se terminase, WWE-ul trebuia sa schimbe ceva in legatura cu Shield-ul, pentru ca nu mai aveau cu ce grupari/echipe sa se infrunte happy