| andrewww0909 a întrebat:

Care credeti ca e mai bun :

John Cena sau Rusev?
Seth Rollins sau Randy Orton?
Roman Reigns sau Brock Lesnar?
Daniel Bryan sau Bad News Barrett?
Dolph Ziggler sau Stardust?
The Undertaker sau The Rock?

Răspuns Câştigător
| hittlerrS a răspuns:

Daca te uiti la WWE ar trebui sa stii ca Brock Lesnar e cel mai bun deoarece 1. I-a oprit seria,, Fenomenului Undertaker" 2. A avut meci triple threat cu John Cena si Seth Rolins (i-a snopit in bataie pe aman2) + ca l-a facut de rusine pe Roman Reigns la Wrestlemania
Funda? happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Cena
2.Orton
3.Lesnar
4.De barret asta nu am auzit
5. Nici de stardust
6. Undertaker de acum, nu.

| Laurentiu017 a răspuns (pentru anonim_4396):

5.Stardust este de fapt, Cody Rhodes, si-a schimbat numele in 2014.

| Laurentiu017 a răspuns:

1.John Cena
2.Randy Orton
3.Roman Reigns
4. Daniel Bryan
5.Dolph Ziggler
6.The Undertaker

| sasha898 a răspuns:

Nimeni.sunt toti niste actori prefacuti, sau tu chiar crezi ca aia se lupta pe bune?))) Sa fie Cena

| dgffdf a răspuns:

Cena,Orton,Lesnar,(intre Daniel si Barrett nu cred ca este unul mai bun), Dolph Ziggler, greu dar voi alege Undertaker