| ForeverWarrior a întrebat:

Sal maine pe ce echipe de fotbal se merita sa pui la pariuri sportive? eu o sa pun Norwich -Chelsea 2; Bolton -Liverpool 2. Ce Ziceti?

7 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Pe Chelsea ca e mai buna ca liverpool nu te risca sa pui pe liverpool happy poate si sa bate liverpool dar mai bine nu mai bine pune chelsea ca si asa Norwich e mai tare ca Bolton

| gabytz18 a răspuns:

Nu as merge la scor exact pe bolton liverpool

| Santinella a răspuns:

E foarte bine. si eu as fi pus la fel. succes

| SorinELoo7 a răspuns:

Eu as zice sa pariezi pe Chelsea si Lioverpool (asta as fii pariat daca eram in locul tau)

| MariusDaniel a răspuns:

Da asa, Chelsea. Si la a doua liverpool!

| wanted112007 a răspuns:

La bolton si Liverpool s-ar putea termina si egal ca liverpool nu ii in cea mai buna forma...si despre Norwich - Chelsea sunt 99% sigur ca castiga Chelsea

| Alexxdv7 a răspuns:

Karabukspor-Trabzonspor 2, Fenerbahce-Kayserispor 1 2 ponturi tongue