| dendendenis a întrebat:

Sal TPU.Cine credeti ca va castiga barcelona sau manchester united dau funda pentru cel care ghiceste clar si precis scorul din meciul de miercuri! Si atentie trebuie sa-mi dati raspunsurile inainte de ora inceperii! Celelalte de dupa meci nu le voi lua in considerare!

Răspuns Câştigător
| chakas a răspuns:

0-0 la pauza 3-1 final pentru barsa

7 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Barcelona-man utd 2-0

Răspuns utilizator avertizat
| filipm2001 a răspuns:

1-1 in timpul regulamentar, si 2-1 pentru Barca dupa 120 de minute
winking

| George_9481 a răspuns:

1-0 barca

| Edward_2553 a răspuns:

2-1 pentru manchester

| Mercurio10 a răspuns:

Denis...o sa fie 1-0 pentru barca.o sa il dea messi...asa o sa fie 100%

| CosminKidd a răspuns:

Nu stiu de de va incredeti voi toti in barcelona... Eu as spune ca va castiga Manchester United cu 1-0 / 2-1.Sunt convins ca Van der Sar va bloca suturile lui Villa, Messi, Pedro.Si Nani sau Rooney va fi cosmarul lui Valdes