| CristianoCR7 a întrebat:

Sall! Mingea adidas speedcell puntero replica este buna? Dau fundita! Urgent! Multumesc!

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

E foarte buna.

Rezista foarte mult, asta e important.

Ti-o recomand.

| AxXeL1124 a răspuns:

Da e foarte buna si replica.

| madalkyn a răspuns:

Da dar daca te joci cu ea pe asfalt se strica repede am avut si eu una dar acum mi-am luat una originala si nu ma mai joc cu ea pe asfalt

| HyzThoR a răspuns:

Eu am una originala(:X) si un prieten are replica.El o are de nu stiu cate luni si joaca aproape in fiecare zi cu baietii fotbal.Eu o am doar de 2 sapt. si nu prea mai joc iarna acumlaughing. Deci da, este buna