| Breban_Raul_1999 a întrebat:

Sall! Stiti exercitii prin care sa imi formez patratele si peptorali? P.S Doar daca stiti. Ajutatima. Va rog.

3 răspunsuri:
| Bulz_Ady_1995 a răspuns:

Heii. Pai trebuie in primul rand sa faci multe abdomene..cam cate poti in fiecare seara/zi... Vei vedea tu peste cateva luni

| Christchen a răspuns:

Sfatu meu e sa te duci la sala si sa te tii de treaba,"patratelele" si pectoralii nu se fac peste noapte ca in desenele cu Johnny Bravo, trebuie sa depui multa munca si mult efort pentru asta, daca faci 100 de abdomene nu te vor ajuta prea mult.

| florynmondialul a răspuns:

Daca nu ai alimentatia bogata in proteine faci degeaba! pentru a avea patratele pe abdomen trebuie sa faci exercitii de tip cardio si alimentatia cum spuneam bogata in proteine iar carbohidrati cat mai putini!
pentru pectorali exercitii de baza :
-impins din culcat si plan inclinat
-fluturari cu gantere
-flotari normale si la paralele