| AleeeXxXyOOO a întrebat:

Cam ce fel de exercitii sa fac ca sa'mi formez un abdomen asa zis cu "patratele"? puteti sa imi dati raspunsuri si prin video sau normal dar ca sa se inteleaga...si puteti sa imi ziceti si ce fel de mancaruri sa mananc(am putina burta)

doar stiti ca primiti acea mult dorita

1 răspuns:
| rallulollipop a răspuns:

Abdomene cat cuprinde, daca faci sa zicem 200-300 se pe zi o sa se vada repede rezultatele (mai ales daca esti baiat), poti sa mai faci genoflexiuni si nu stiuthinking te poti apuca de un sport gen baschet. alimentatia trebuie sa fie echilibrata, poti sa mananci orice dar cu anumite limite, 5 mese pe zi, redu cantitatea de dulciuri sau inlocuieste-le cu fructe (stiu ca doare da e eficient.). Cam asta e, regulile de baza pe care le intalnesti pe toate drumurile, ca si sport te mai poti apuca de street dance, iti dezvolta super tare masa musculara. Bafta! happy