| cristi_8686 a întrebat:

Daca stiti niste exercitii care sa imi apara patratele pe abdomen.

Răspuns Câştigător
| 9gag a răspuns:

Incearca sa faci abdomene. Poti face abdomene simple(ridicarea omoplatilor de pe sol) sau abdomene mai complexe(pentru a lucra tot abdomenul nu doar "patratelele"). De asemenea iti recomand un regim alimentar si mult sport(sau mers cel putin 30 de min pe zi) astfel vei avea mult doritele patratele dar nu in 1-2 saptamani ci in 2-3-4 luni depinde de conditia ta fizica, de cat de mult te implici si nu in ultimul rand de alimentatia ta. Succes

4 răspunsuri:
| Byonce99 a răspuns:

In primul rand fa abdomene si ridica grautati si apoi vezi tu...

| JeffHardy_8598 a răspuns:

Iati un marcar si fa-ti patrate pe piept cei greu?

| Irefwtabil a răspuns:

Ba cati ani ai ma?

Iti spun eu fa abdomene!

FUNDAA?

| OaNa24_2130 a răspuns:

Faci 50 de abdomene pe zi.
15 dimineata
20 amiaza
si inca 15 seara...
cu timpul o sa poti face mai multe. Dar sa stii ca trebuie sa muncesti daca vrei sa ai patratele. Incearca cu abdomenele...mie mi-a merswinking
funda?