| AlexIonut2013 a întrebat:

Cat costa un skateboard pentru incepatori si cat costa unul din Kaufland aproximativ? FUNDA

Răspuns Câştigător
| joe11 a răspuns:

Salut,daca vrei sa te apuci de skateboarding iti recomand sa iti cumper un skate complet de pe un skate shop cum e acesta:https://www.u-man.ro/skate/complet

Dar daca vrei doar asa sa te plimbi cu el iti cumperi unul la 50 lei de la metro etc.

Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| raliirla a răspuns:

Maxim 70 de lei, poate gasesti in jur de 50 ie net

| AnimatedSignature a răspuns:

Nu-ti lua mai ceva mai mic de 100 lei, ia-ti de 100 ca e bun, si-ti recomand sa NU-ti iei niciodata roti plastic/silicon! Iati poliuretan (scrie pe el PU) ca sunt cele mai bune!