| qCrotal a întrebat:

Vreau si eu sa-mi cumpar un skateboard ( P.S vreau sa invat sa ma dau pe el) ce skateboard mi-ati recomanda? Pentru incepatori asa.

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

De inceput iti pot recomanda un skate simplu de la RCO ca sa te inveti, pe urma cand te pricepi mai mult poti sa iti iei un skate mai bun.

| AnutzaBM a răspuns:

Un skate mai ieftin ca sa poti sa il forjezi fara parere de rau happy dupa ce te inveti, cumperi unul mai "bazat" spor

| Bagaciosul69 a răspuns:

Sa stii ca eu sunt skate-r profesionist si pentru inceput iti trebuie o placa de 7.6 inch si nu te lua dupa altii care iti spun sa iti ei chinezarii, ia-ti una care costa circa 150-200 lei si macar aia e buna ca e si usoara si poti incepe bine cu ea.SUCCES! Sper sa dai funda!