| Johnny77 a întrebat:

De unde sa imi iau un skateboard nou pentru incepatori si sa fie si ieftin?

8 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Eu stiu unul miniatural http://www.crownfashion.ro/......gru-875737
Lasand gluma la o parte cred ca poti primi un sfat avizat intr-un magazin specializat in vanzarea de placi. Succes!

| KellyK13M a răspuns:

Poi conteaza si ce vrei sa dai pe el daca vrei sa te tina sa ajungi sa dai si kickflip pe el ia-ti un speed demons 290 lei dar daca vrei doar sa inveti sa mergei pe el, e bun si un rco. Siteuri sunt multe: bmxmagazin.ro, h2oshop.ro, U-man.ro, americaskate.ro...succes

| Dolly_2615 a răspuns:

Pai. frate daca esti incepartor i'ati un rco. e ieftin si il gasesti peste tot (real/carfur/selgros etc.) ...pentru incepatori e perfecthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dac esti incepator eu spun sa iti cumperi prim data plasturii si pe urma mai vezi tu eu spun sa iti cumperi patine cu rotile si din aia poti sa iti faci skate... punind o scindura pe el sau daca vrei mai ieftin si de atit atunci imprumuta placa aia de la filmul ala indian (TOATA LUMEA ESTE A MEA) acolo gasesti la unu dintre frati asa ceva si foarte ieftin sper ca tiam putut fi in realmente de un mare folos si cu skateul nu pe jos hai ceau.

| sk8punk a răspuns:

Old schoolshop.ro dea colo mi-am luat si eu
p.s. dai la skate, complet

| Johnny77 explică:

Intra pe skate204@yahoo.com
Are skateboard Spiderman la numai 100 Lei cu toate taxele incluse si transport gratuit.Nu am mai intalnit in ro mai ieftin.

| Johnny77 explică:

Intra pe skate204@yahoo.com
Are skateboards Spiderman la numai 100 Lei cu toate taxele incluse si transport gratuit.Nu am mai intalnit in ro mai ieftin.

| Johnny77 explică:

Are unu Red ieftine pe la 100lei cu totul, fara tva sau transport