| DrTerrible a întrebat:

..:*! Cine credeti ca bate in returul dintre Manchester United si Real Madrid?

Răspuns Câştigător
| edytZzza a răspuns:

Se va zice ca Manchester va avea sansa ei ca joaca pe Old Trafford. Dar diferenta se va vedea in teren, cand realul isi va face cel mai bun joc de contraatac si vor fii suprinsi, Evra 34 de ani, nu poate face fata, Rafael, nu il poate depasi pe Ronaldo sau Di Maria happy

Parerea mea 3-1 Real Madrid.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e cam greu să cred că Realul se va impune pe terenul lui Manchester. Un 0-0 m-ar mulţumi. Şi aş fi foarte fericit să văd nişte sferturi fără Barcelona şi Real, dar cu Malaga.

| BracKMyhay95 a răspuns:

Manchester United- La sigur va castiga!

| DrTerrible explică:

Hehelaughing..astia cu Manchester 80% dintre voi sunte-ti fan Barcelonalaughing dar degeaba ca i-a scos Milan fotbalu din cap. Eu sunt fan Real si zic ca bate real un 3-1. Aia mai buni sa castige.winking

| DrTerrible explică:

Hehelaughing..astia cu Manchester 80% dintre voi sunte-ti fan Barcalaughing dar degeaba ca i-a scos Milan fotbalu din cap. Eu sunt fan Real si zic ca bate real un 3-1. Aia mai buni sa castige.winking

| RzV28 a răspuns:

Manchester United cu 2-0

| Goaga_Grigoras_1998 a răspuns:

Eu,unul,merg pe Manchester.Sunt fan Bayern Munchen si as vrea ca Real sa fie eliminata.

| radubum a răspuns:

Eu zic ca real madrid

| d1ma a răspuns:

Van Persie