| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu nistesfaturi maine la scoala este cupa primaveri la fotbal sunt portar in clasa a 9 si am o teama de a pierde sau de a face o gafa cer cateva sfaturi

Răspuns Câştigător
| Saintgeorge a răspuns:

Pai, trebuie sa fii atent, sa te interesezi de echipa adversa, sa ai incredere in tine, sa-ti stapanesti emotiile si cum am zis, sa te pregatesti bine psihic.Altceva ce sa zic? Noroc, bafta, succes si sper din tot sufletul ca te am ajutat!

1 răspuns:
| Jjøқεr a răspuns:

Salut. Si eu sunt portar, doar ca sunt in a 7a laughing. Oricum, nu trebuie sa te temi de adversar. Trebuie sa fii foarte sigur pe tine si sa iti intimidezi adversarii. Oricum, daca primesti vreun gol nu se sfarseste viata pe Pamant laughing. Majoritatea golurilor la o echipa sunt incasate dupa o greseala a fundasilor. Daca va indepliniti fiecare rolul calumea nu o sa aveti probleme. Bafta big grin