| con12ro a întrebat:

Salut.Sunt portar la fotbal si o sa avem in urmatoarea luna campionat la scoala si ma gandeam sa imi dati cateva sfaturi, insa ceva foarte naspa este ca nu pot sa plonjez.De ce? fiindca este asfalt pe teren, si nu vreau sa imi rup vreo coasta laughing si mai este ceva, cand ies la adversar(1 la 1) ies la el insa imi da pe colt si este gl, as vrea sa stiu cum evit asta si alte sfaturi pentru a fi mai bun. Funda, multumesc mult!

1 răspuns:
| defapteunuexist a răspuns:

Riscant cu plonjoanele pe bitum! cat de faza cu 1la1 asta conteaza si cum gandesti tu faza... unde crezi ca trage, conteaza cat de hotarat iesi tu din poarta, etc!