| FireEye a întrebat:

Sall. Vara asta vreau sa practic un sport si nu stiu care este cel mai bun dar si cel mai ieftin in bucuresti. As dori ceva pe langa Bulevardul Timisoara.Eu as dori sa inot mai bine dar sa stiu sa joc si basket sau volei mai frumos. Ajutati.ma plz.winking mersi.

3 răspunsuri:
| AjutorulTau a răspuns:

Eu ti-as propune inotul pentru ca iti dezvolzi musculatura daca esti mic de inaltime pentru varsta ta iti recomand baschetul sau voleiulbig grin

| ana_4437 a răspuns:

Inotul te poate ajuta sa iti dezvolti musculatura, intr-adevar.Dar asta depinde de stilul in care inoti.Iti modeleaza foarte frumos corpul, te ajuta sa cresti putin si in inaltime si in plus, nu pune presiune pe articulatii.BAZIN DE INOT: cel mai aproape ar fi Tenis Club 2000 ( la care vreau sa merg si eu happy ).
Voleiul si baschetul te ajuta de asemenea sa cresti in inaltime.Cu siguranta se pot practica pe la scolile din apropiere la preturi rezonabile.

| andi_9783 a răspuns:

Tenisul este un sport frumos