| Acasel a întrebat:

Salll! Stie cineva lotul Stelei in meciul cu Schalke 1.12.2011? Cine stie FUnda!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din Gazeta Sporturilor:
-Formula de baza: 12. Tătăruşanu - 18. Martinovici, 4. Iliev, 23. Geraldo, 14. Latovlevici - 26. Bicfalvi, 55. Bourceanu, 5. Brandan - 9. M. Costea, 24. Rusescu, 10. Cr. Tănase.
-Rezerve: 1. Stanca, 11. Prepeliţă, 22. Galamaz, 27. Năstăsie, 28. I. Roşu, 90. Nikolici.
-Absenţi: Fl. Costea (suspendat), T. Bălan (fără drept de joc), G. Matei, Gardoş, Tatu, Răduţ (accidentaţi). Numai bine!

1 răspuns:
| MicutzBlondutz a răspuns:

12. Tătăruşanu - 18. Martinovici, 4. Iliev, 23. Geraldo, 14. Latovlevici - 26. Bicfalvi, 55. Bourceanu, 5. Brandan - 9. M. Costea, 24. Rusescu, 10. Cr. Tănase