| xXxAlexanderxXx a întrebat:

Salul.Te poti inalta prin exercitii fizice,fara a practica un anumit sport? Daca da, imi puteti spune ce exerciti sa fac?

Răspuns Câştigător
| TjDany a răspuns:

Pai poti sa faci exercitii la spalier, in sala de sport.Te prinzi cu doua maini de o "bara" si iti dai drumul si incearca sa rezisti cat mai mult. Eu asta am facut la volei si se cunoaste dupa cateva luniwinking

2 răspunsuri:
| Kokolina a răspuns:

Baschetul ajuta foarte mult si e si interesant happy

| rafa1987 a răspuns:

Prindete de o bara cu mainile si lasete in jos si te zbengui fa asta in fiecare zi si vei creste in inaltimewinking