| andrei056 a întrebat:

1,)Ce inseamna pariu supersansa la superbet?
2,)E pe bune, adica nu-i vrajeala pariul supersansa?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

1. Gasesti pe site informatii. Vei intelege mult mai bine decat daca as incerca eu sa-ti explic.
2. E o prostie. Inainte, in caz ca te scotea un meci, luai mult mai mult fata de acum. Spre exemplu, pe un bilet pe care am pierdut un singur meci, inainte de aceasta restructurare as fi luat in jur de 180 de lei. Fiind jucat dupa ce a intrat in vigoare aceasta supersansa, am castigat 9.5 lei. E o diferenta...
Mai bine te orientezi, daca joci bilete la Sansa, la alte agentii. Recomand Get's bet.

| andrei056 explică (pentru AFR81):

Daca pierzi la supersansa un eveniment iti da macar jumatate din suma? eu am pariat 3 lei si am pe bilet 3000 castig potential

| andrei056 explică (pentru andrei056):

Poti sa mi caculezi cat aas lua, cota totala a fost de 1000

| AFR81 a răspuns (pentru andrei056):

Citeste pe site despre supersansa si o sa afli. Sunt niste intervale acolo.