| salupa a întrebat:

Eu am un cont la superbet pe Android, dar la aceasta casa ofertele(bonus dublu sau supersansa) sunt doar in agentie si nu pe aplicatie. Daca aveti cont sau stiti daca la fortuna beneficiez de bonusul dublu si de pariu sansa si in aplicatie. Daca nu, ce agentie ofera asta?

1 răspuns:
| SteffyDaria a răspuns:

Daca ai card (normal, si cont) la stanleybet castigi puncte. DE EXEMPLU: daca ai strans 10 puncte, ai castigat 5 lei si de 5 lei iti poti face bilet. Dar NEAPARAT sa ai card!