| lllarisaa02 a întrebat:

Ce inseamna pariu sansa, la superbet?

8 răspunsuri:
| vangaelis a răspuns:

În cazul în care pe un Bilet simplu se gasesc minim 11 evenimente iar clientul pierde doar un singur eveniment, atunci acesta va primi 10% din câştigul eventual împarţit la cota evenimentului pierdut. Pentru a primi acest castig, pe bilet trebuie sa existe doar cote mai mari sau egale decât 1, 30. Pe Biletul la care se acorda Pariu Sansa nu trebuie sa existe Bet Plus.

Pariul Sansa nu se aplica şi pentru biletele combinate.

În cazul în care unul sau mai multe evenimente de pe bilet primesc, din motivele enumerate în regulament cota 1, regula de mai sus se va pastra doar daca pe bilet raman cel putin 11 evenimente cu cota mai mare sau egala cu 1, 30.

In cazul in care un bilet indeplineste conditiile pentru Pariul Sansa dar si pentru Extra 200, se va acorda cel care este valoric mai mare.

| Ionutz_Yoni_1991 a răspuns (pentru vangaelis):

Ok va dau codu de la bilet sa il verificati?

| Gimihumulukuakua a răspuns:

Pariu sansa inseamna 10% din suma totala a biletului impartita la cota pierduta! Ca sa faci un bilet cu pariu sansa iti trebuiesc minim 11 meciuri, iar cota cea mai mica sa nu fie sub 1.25!

| Raul_Alexandru_Costea_1990 a răspuns (pentru Gimihumulukuakua):

Vrăjeală tocmai am prins 10 din 11 meciuri toate cota peste 1.50 și nu am luat nimic... Biletul a fost pus online

| Mephisto_Mephisto_1987 a răspuns:

Total puncte ehipa 1 sau total puncte echipa 2

| Lucian_Dulău_1994 a răspuns:

Buna
imi poate spune cineva c inseamna tp1 si tp2 la baschet

| Rosca_Ionut_1981 a răspuns:

Am pus 7 pariuri.si am pierdut 2, ce inseamna super sansa