| zadrot a întrebat:

Salut, a cumparat cineva sau a jucat pe aceasta masa de biliard: http://www.tatbiliard.ro/......alba.html, cum este? se poate juca cat de cat calumea pe ea? site-ul acesta este unul de incredere? astept niste pareri.

Răspuns Câştigător
| CasaSiDesign a răspuns:

Este o masa micuta de biliard, gandeste-te ca are 153cm lungime si 76cm latime, ca reper gandeste-te ca e mai scurta ca o usa de apartament. Imagineaza-ti cum ai juca biliard pe o masa mai mica decat o usa de apartament... daca-ti convine asa...cumpara-o, dar eu zic ca ai sa te chinui sa te joci