| Morar_Darius_2000 a întrebat:

Salut am 13 ani si sunt foarte mic in inaltime.Ce pot sa fac ca sa cresc in inaltime? Un prieten era tot asa ca si mine si s.a apucat de sala de la 12 ani ai acum este foarte mare. Sa ma apuc si eu?

Răspuns Câştigător
| FitnessTrainer a răspuns:

Mai asteapta pana sa te apuci de sala. Poti face niste antrenamente acasa la varsta ta. Oricum, daca faci sala nu inseamna ca vei creste in inaltimelaughing Inaltimea tine de genitic. Vei fi la fel de inalt ca si parintii tai.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Sala" de obicei iti reduce inaltimea. eu unul as opta pentru a creste in inaltime basketball sau inotul. happy

| matrix100 a răspuns:

Daca te apuci de sala asta iti incetineste cresterea. Inotul si basketul iti dezvolta cresterea

| doggy123 a răspuns:

Fa sarituri sau apuca-te de baschet(baschetul te ajuta sa te inalti)

| Adminul000 a răspuns:

Apucate de sporturi cum ar fi: Basketul, Inotul si etc...